160-річчя з дня народження Івана Франка

160-річчя з дня народження І.Франка

«Нема,певне,тієї ділянки літературної,до якої не доклав Франко рук своїх,якої б не збагатив своєю працею.І скрізь він визначався з гурту своїм яскравим талантом та кипучим темпераментом;скрізь ставив рідний народ підставою своєї діяльності,добро народне-метою,розум,науку-шляхом до мети» (С.Єфремов.)

Перу І.Франка належать понад 100 оповідань,десять повістей та романів,близько 15-ти драматичних творів.Видав талановиті книги для дітей,переклав з 14-ти мов твори світових класиків.Він є автором низки праць з питань мовознавства, фольклористики,політичної економії,суспільно -політичної думки,загальної історії.

Серед культурно-громадських і політичних діячівсловянства останньої чверті ХІХ століття І.Франко займає одне із найпочесніших місць.Значення його творчості в розвиткові громадської думки виходить далеко за межі України.

З нагоди 160-річчя від дня народження Каменяра у Молодійській ЗОШ І-ІІІ ст. були проведені такі заходи:

1.Книжкова виставка «Апостол духу», де висвітлені твори видатного письменника.

2.Відбувся урок літературного читання у 6 класі,де учні із захопленням декламували,відтворювали поезії І.Франка.

3.Оформлена літературно-мистецька  світлиця «Іван Франко і Буковина»

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (23.03.2016)
Переглядів: 939 | Рейтинг: 5.0/1