1-Б прощається з буквариком

Пригадай-но, як колись ти,
Був маленьким школярем.
Н. Красоткіна

Чудове свято «Прощання з Букварем» відбулось нещодавно в учнів 1-Б класу (вчитель  Марія Григорівна Верозуб) .

Здається, ще вчора першокласники переступили поріг школи. Тримаючись за руку батьків, вони поспішали на перший у своєму житті урок. Час лине швидко. Навчання учні розпочали з першої книжки – Букваря. Ця чудова книжечка ввела першокласників у світ літер і звуків, навчила читати, познайомила з новими словами.

Позаду декілька місяців навчання. І ось довгоочікувана мить – прощання з Букварем! На святі зібралася вся класна родина: учні, батьки, вчителі, гості. Діти старанно готувалися, тому на сцені почувалися справжніми артистами. Під час свята першачки прощалися з першою й улюбленою книгою – Буквариком, розповідали вірші про вже вивчені літери, показували інсценівки, танцювали.

А скільки веселих пісень заспівали . Як дзвіночки лунали їх голоси, коли звучала пісенька «Мій букварик». Прощаючись із Букварем, першокласники щиро подякували йому:
«Прощавай, Букварику,
Наш найкращий друже,
Ми тобі, Букварику,
Дякуємо дуже!»

Подякували першачки не лише Букварикові, а й своїм батькам. Це вони ділили їх перші радощі і сльози, коли вчилися читати і писати перші літери, готували святковий одяг, прикрашали зал. Діти приготували відео вітання для матусь з нагоди Свята Матері.  А батьки на святі згадали дитинство і показали усім присутнім сценку "Першокласниця". Усі присутні були приємно вражені  із захопленням подивилися її.  В очах вчителів була помітна гордість за дітлахів, які стали справжніми школярами.  Завершилось свято танцювально-музичною композицією «Україно, ми твоя надія» під керівництвом Ольги Григорівни.

Усі присутні, а це – батьки, вчителі, учні школи ще раз переконалися, що учні закінчують свій перший рік навчання з величезним багажем знань, який вони натхненно й наполегливо збирали впродовж року разом зі своєю  першою вчителькою  Верозуб Марією Григорівною.

На згадку про свято батьки  подарували вчителю торт у вигляді Букварика, а   дітям книжки для позакласного читання у 2 класі.

Після свята вся дружня шкільна родина 1-Б класу виїхала до лісу на відпочинок. Діти  і батьки отримали багато позитивних  емоцій  від проведеного часу  дітками.

Свято закінчилось, але шлях до знань тільки почався. Тож побажаємо першокласникам міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та натхнення у подальшому навчанні!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (05.05.2017)
Переглядів: 526 | Рейтинг: 3.7/3