1 грудня – День боротьби зі СНІДом.

Кожен з нас не має права ігнорувати проблему ВІЛ/СНІДу і вважати, що вона його ніколи не торкнеться. Саме тому учні  Молодійської ЗОШ  , психологічна служба  та вчителі основ здоров’я  провели у школі  ряд заходів  , в яких на меті було інформування учнів про дану проблему.

З самого ранку учням та вчителям були  роздані  «Стрічки пам’яті » , напередодні учні  виготовили інформаційну газету.  Було створено  виставку тематичних малюнків «СНІД – чума ХХІ століття», в якій прийняли активну участь учні школи.    Протягом дня на перервах учням демонстрували  відеоролики: « Зупинемо СНІД!», « Шляхи передачі ВІЛ- інфекції», « Правда про СНІД».

Для інформування учнів, батьків та вчителів психологічною службою школи були розроблені буклети з даної проблеми.

У старших класах були проведені профілактичні бесіди , на яких обговорили ряд важливих питань, що стосуються віл-позитивних людей.

Можливо, знання про достовірні факти вплинуть на зниження ризику захворіти на ВІЛ/СНІД. Тож давайте не будемо нехтувати найдоступніші засоби захисту та поради кваліфікованих спеціалістів. Цінуймо життя!

У результаті проведених заходів учні ще більше стали обізнаними і проінформованими, а це найголовніше для організаторів!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (10.12.2017)
Переглядів: 422 | Рейтинг: 0.0/0