200-річчя з днянародження михайла вербицького

Цього року ми відзначаємо 200-ту річницю з дня народження видатного композитора який написав музику до головної пісні держави гімну України. З нагоди свята вчитель музичного мистецтва, учні 5-А класу провели виховний захід на тему «Життєвий та творчий шлях Михайла Вербицького.

Ансамбль 5-А класу та тріо 6-их класів виконали гімн «Ще не вмерла Україна» та твори Михайла Вербицького.

Вчитель музичного мистецтва підготувала творчі завдання та розповідь для учнів школи про композитора, священника, культурного діяча, диригента Михайла Вербицького.

Вербицький написав музику до понад 20 вистав, літургію. У цей час Вербицький створив музику до таких вистав як "Верховинці", "Козак і охотник", "Проциха", "Жовнір-чарівник", написав гімн "Ще не вмерла Україна" .

Було приємно спостерігати у дітей зацікавленість в українській класичній та духовній музиці. Вчителем було проведено фронтальне опитування учнів після чого спостерігалась зацікавленість дітей у духовній музиці.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (06.11.2015)
Переглядів: 476 | Рейтинг: 0.0/0