205 років з Дня народження Т.Шевченка

Т. Шевченко посідає гідне місце  у світовій літературі.  Його творчість збагачує нас не тільки знаннями, а й почуттями. Нас хвилює доля його героїв, захоплюють його палкі заклики до боротьби з гнобителями. Читаючи його твори, ми ще глибше проймаємось любов’ю до Батьківщини, рідного народу.

Його вірші стали  народними піснями, які просвітлюють віки про радість і печаль свого народу.  Бути поводирем українського народу – це Богом дарована доля, то його хрест, його стежка, якою він покликаний іти у віках.

У нашій школі теж вшанували пам’ять Великого Кобзаря. Були проведені такі заходи: «Кобзар у піснях» (6-А кл.);  квест «Творчість Т.Г.Шевченка» ( 7-Б кл); тематична виставка   «205 років з Дня народження Т.Шевченка» (9-А кл).

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (11.03.2019)
Переглядів: 399 | Рейтинг: 5.0/1