22 квітня – Всесвітній День Землі

Учні 5-Б класу Молодійського ліцею активно взяли участь у святкуванні Всесвітнього дня Землі. Вони прийняли участь у тематичних уроках, де обговорювали екологічні проблеми, малювали малюнки та читали вірші про природу. Святкування стало чудовою нагодою для учнів виявити свою стурбованість станом довкілля та висловити важливість збереження навколишнього середовища.

Також учні ліцею проявили свою креативність, виготовляючи власноруч декоративні рамки з квітами та на тему природи. Ці творчі вироби стали не лише символом їхньої любові до природи, але й красивим доповненням до святкової атмосфери, що підкреслило значення Всесвітнього дня Землі.

Збереження природи - це наша спільна відповідальність. Нехай кожна наша дія буде кроком до збереження нашої прекрасної планети. Разом ми можемо зробити більше для створення кращого майбутнього для всіх.

Сьогодні учні  6-В класу Молодійського ліцею провели захід, присвячений Дню Землі. Ми обговорили, як важливо берегти нашу планету та яку роль має кожен з нас у збереженні навколишнього середовища. Наша мета - виховувати почуття любові та відповідальності за майбутнє нашої Землі серед учнів.

Міжнародний день Землі нагадує нам, що ми всі маємо ключову роль у збереженні навколишнього середовища. Захист природи – це не тільки обов'язок, але й інвестиція в майбутнє планети. Наші дії сьогодні визначатимуть стан Землі для наступних поколінь.
З нагоди цього дня учні 2-Б класу Молодійського ліцею провели майстер-клас із «сортування сміття». Засвоїли поради на кожен день, як бути дружнім до довкілля.  На завершення заходу учні намалювали кожен свою планету, чисту та мирну!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (22.04.2024)
Переглядів: 63 | Рейтинг: 5.0/1