«2 роки витримки, незламності і сили»

24 лютого 2024 року минає два роки від початку повномасштабного збройного вторгнення російської федерації на територію України. У ці дні українці об’єднуються, щоб знову привернути увагу світової громадськості до війни.
    Учні 7-А,В класів провели  тематичний захід.Присутні здобувачі освіти  із захопленням сприймали слова про незламність українського народу, який героїчно боронить власну державу. Учні з почуттям гордості говорили про особисту участь у волонтерському русі та допомозі ЗСУ. Висловлювали глибоку пошану до загиблих героїв, вшанували їх світлу пам’ять  покладанням квітів  до могил загиблих військових на місцевому кладовищі  та   хвилиною мовчання.
Два роки боротьби довели, що разом ми – сила, яку нікому не здолати. Ми переконані, що незабаром засяє сонце нашої Перемоги!
   Дякуємо нашим захисникам і захисницям, Збройним Силам України, Національній Гвардії України, волонтерам.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (23.02.2024)
Переглядів: 184 | Рейтинг: 1.4/5