6 грудня — День Збройних Сил України

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ завжди були нашою гордістю та славою. А після початку повномасштабної війни про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Найкращі сини та дочки України борються у Збройних силах за незалежність та свободу своєї Батьківщини.

Вітаємо із Днем ЗСУ всіх військовослужбовців. Нехай цей день буде для вас, дорогі захисники, днем заслуженої слави та визнання. Ми цінуємо вашу працьовитість, силу духу та відданість ідеалам незалежності. Ваша відданість та героїзм створюють міцний щит, який захищає нашу Батьківщину від будь-яких загроз. Ми пишаємось вами.

П'ятикласники нашого ліцею також відсвяткували цю подію. Класні керівники для них організували конкурсні змагання "Козацькі забави", у яких хлопчики залюбки брали участь. Конкурси були різні:" Цікава вікторина "Жабка", "Легені", "Козацька гармата", "Хто спритніший" та інші.
   Дівчатка привітали всіх зі святом і, звичайно ж, вболівали за своїх однокласників. Переможців та переможених не було-перемогла дружба. Свято закінчилося солодкими  сюрпризами, які організували батьки. Емоціям  дітей не було меж.

Вітають тебе і тополька, й калина,
І синє озерце, й тендітний ручай
Зі святом – із Днем Збройних сил України,
Ти свято це, воїне, гідно стрічай!
Стрічай його гордо, сміливо і славно,
Стрічай за звичаєм дідів-козаків,
Хай служба іде і звитяжно, і вправно
І Бог береже хай вовіки віків!

Українці – мужній, несхильний та волелюбний народ. І сьогодні ми вшановуємо кожного, хто відчайдушно захищав, захищає та буде захищати свою Батьківщину. Учні 2-Б класу щиро дякують захисникам та захисницям і вітають з Днем збройних сил України.  Слава героям!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (06.12.2023)
Переглядів: 34 | Рейтинг: 5.0/1