8-9 травня

«Хай горить вогонь пам’яті»
8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення, а 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні і величні пам’ятники, і обеліски по всій країні вкриваються весняними квітами.
Донести до учнів глибокий сенс Дня пам’яті та примирення, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни — зараз важливо, як ніколи. Останні роки, відколи на території нашої країни йде війна, цей біль відчувається особливо гостро. Тому в школі відбулися уроки пам’яті,  майстер-класи, конференції, бесіди.

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.
  Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя за врятування рідного краю:

Ми свято шануємо пам’ять усіх,
Хто власним життям нашу юність зберіг,
Хто впав за свободу у грізну годину,
За землю священну, за Україну!

Любі наші Матері! Дякуємо Вам за життя, за любов, ніжність, за виховання, терпіння.
Любимо і пам'ятаємо
За все, що маю, МАМО, дякую Тобі.

За все, що маю і що буду мати.
З днем матері!!!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (08.05.2021)
Переглядів: 341 | Рейтинг: 0.0/0