Акція «Дерево пам′ яті»

…Бо ти прийшов, княже, у велике місто, де росте могутнє дерево пам’яті, і кожен листок того дерева – списана слава його.

Я хочу, княже, щоб ти цю пам’ять прочитав.

«Дерево пам'яті» Валерій Шевчук

У Молодійському ліцеї висадили дерева в пам’ять про загиблих захисників України Факаса Мирослава, Мельника Романа, Пепелі Андрія та Придія Віктора. Висаджені дерева ростимуть на території навчального закладу. Червоні клени придбали за гроші, які учні 10- х класів заробили на шкільному ярмарку.

На кожному дереві залишали іменні бірки. На них – імена захисників, дата народження та дата смерті.

«Таке місце має бути для того, щоб люди бачили, що в нас є війна. Щоб люди бачили, що є жертви цієї війни. Щоб про це  пам`ятали не тільки теперішні, а й майбутні покоління. Тому що це герої, які поклали своє життя за Україну, за Незалежність, за мирну Молодію», — каже класний керівник 10 А класу Мандрик Домніка Василівна.

«Вирішили висадити Алею пам’яті про наших захисників. Ця алея – не про смерть, не про біль, вона про життя. Це про те, що наші молодіяни стали історією, і сьогодні історія тут відродиться життям наших дерев. Ми хотіли залишити щось таке, що буде жити й після нас у пам’ять про них», –  розповіла класний керівник 10 – Б класу Радова Ольга Іллівна.

«Нещодавно я прочитала, що дерево є символом з'єднання неба і землі, тому ця Алея пам'яті, ці дерева для нас є дуже символічними» - каже староста 10- А класу Гудема Софія.

« Наші Герої вже на небесах, але пам'ять про них живе тут, на землі, в наших думках і серцях, а тепер – і в цих деревах. Ми мусимо завжди пам'ятати і робити все, щоб усі пам'ятали про цих чоловіків, братів і синів, які пішли добровільно захищати нас. Я хочу, щоб люди приходили сюди, бачили ці дерева, читали імена на табличках і знали кожного з них»- каже староста 10 – б класу Гудима Анастасія.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (10.10.2023)
Переглядів: 56 | Рейтинг: 5.0/1