Акція «Сам собі рятівник»

Рятуй себе, долю в своїх руках тримай,

Світлим прикладом іншим бажання даруй…

Справжніх суперменів виховують у Молодійському ліцеї. Протягом кількох тижнів відбувалася акція «Сам собі рятівник», що включала ряд майстер-класів, розпочинаючи від надання домедичної допомоги і закінчуючи навчанням з носіння протигазу.

Старшокласники під керівництвом вчительки основ здоров′я та Захисту України Ольги РАДОВОЇ   провели в початкових  та середніх класах бесіди та практичні заняття по цивільному захисту. Учасникам акції було показано, як проводити штучне дихання та непрямий масаж серця, як правильно накласти турнікет, куди  звертатися по допомогу, а також нагадано основні правила безпеки, надаючи можливість тренуватися.

Демонстрація та навчання таких навичок є ключовими для громадськості, особливо для учасників акцій, де можуть виникнути надзвичайні ситуації. Такі заходи сприяють підвищенню свідомості і готовності людей діяти в критичних ситуаціях, зменшуючи ризики та можливі наслідки подій.

Майстер-класи перетворилися на цінне джерело практичних знань Старшокласники, викладаючи молодшим учням навички першої допомоги, зробили вагомий внесок у цивільний захист. Навички першої медичної допомоги є важливою складовою цивільного захисту, оскільки вони дозволяють людям допомагати один одному в надзвичайних ситуаціях до приходу професійних медичних працівників чи аварійних служб. Це може значно зменшити ризики та наслідки подій, таких як нещасні випадки, травми або натуральні катастрофи.

Подібні акції  допомагають формувати в учнів важливі навички, які можуть знадобитися в непередбачуваних ситуаціях, збільшують їхню самооцінку та впевненість у власних можливостях. Крім того, такі заходи сприяють розвитку емпатії та здатності до співпереживання, оскільки діти вчаться реагувати на потреби інших та вчаться бути корисними для своєї спільноти.

Це важливі аспекти виховання, які допомагають створити сильну, патріотично налаштовану, ділову, відповідальну та доброзичливу молодь.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (18.02.2024)
Переглядів: 21 | Рейтинг: 0.0/0