Акція «Зігрій воїна!»

Акція «Зігрій воїна!» в Молодійській ЗОШ І –ІІІ ступенів

Розуміючи важливість допомоги українським військовослужбовцям, які мужньо відстоюють територіальну цілісність країни, учителі та учні Молодійської ЗОШ І - ІІІ ступенів вирішили зробити і свій внесок.  В школі проводилась акція «Зігрій воїна!», до якої  долучились всі  небайдужі учні та вчителі. Для потреб воїнів, які знаходяться в зоні АТО, зібрано та придбано продукти, мед, одяг, та зв’язано теплі шкарпетки.

Учні школи написали листи, намалювали малюнки, в яких  вони передають силу своєї  любові  та прагнення перемоги й миру, цим самим піднімають бойовий дух наших захисників. Волонтери доставлять їх за місцем призначення.
    Ми вдячні організаторам акції «Зігрій воїна!» за небайдужість до захисників Батьківщини. Сподіваємося, що воїни відчують тепло не тільки від одягу та продуктів , а від наших молитов за них, думок, хвилювань! Слава Україні! Героям слава!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (08.12.2014)
Переглядів: 613 | Рейтинг: 5.0/1