«Ангел пам ′яті»

Акція «Ангел пам ′яті»

Їх душі з нами, в небеснім політі,
Спільно із ними відстоїмо ми світле майбутнє.

Десята всесвітня «тиха» акція «Ангели пам’яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні і усього Небесного воїнства відбувається 18-20 лютого у кожному куточку України та на декількох континентах.

«Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою», – підкреслила під час години пам’яті класний керівник 10-Б класу Молодійського ліцею Ольга РАДОВА.
    У 2014 році розпочалася практика заходу щодо встановлення білих ангелів як символічного способу вшанування пам’яті загиблих за Україну.
Ангели мають бути виготовлені у вигляді витинанок з білого паперу, оскільки акція – екологічна. «Хоча дощі, сніги, вітри розмивають ангелів, і вони зникають з дерев, але лишаються у нашій пам’яті».

Група мирних протестувальників, які загинули під час Революції Гідності в Україні у лютому 2014 року, стала символом боротьби за демократію, свободу та європейські цінності. Пам’ять про Небесну Сотню в Україні має глибокий і важливий контекст, особливо у сучасний період. Україна нині продовжує надскладну боротьбу за свою незалежність, територіальну цілісність та демократію.
    Пам’ять Героїв Небесної Сотні нагадує українцям про важливість їхнього єднання та боротьби за краще майбутнє, надихає на активну громадянську позицію та стійкість у вирішенні складних викликів. Спадок Небесної Сотні живе в серцях українців і підтримує їхню віру у свої ідеали та цінності.
    Учні 10 – Б класу вшанували пам’ять про загиблих жителів села Молодія, які віддали своє життя за краще майбутнє та незалежність України:

Факаса Мирослава
Пепелі Андрія
Мельника Романа
Придія Віктора
Меренюка В. А.
Воронко Андрія
Вічна пам′ять Героям!

Наші односельці, поряд з тисячами українських воїнів встали на захист своєї країни, її незалежності, територіальної цілісності та безпеки її громадян. Вони борються проти зовнішньої агресії, тероризму та інших загроз, які можуть шкодити Україні та її народу. Нині українські військові стали на захист миру у світі, борються за захист цінностей демократії та свободи, які є важливими для українського суспільства.
    «Ангели пам’яті» допомагають зберегти історію та пам’ять про події минулого, щоб наступні покоління могли вивчати та розуміти наслідки війн та конфліктів.
    Акція «Ангели пам’яті» є підтримкою сімей та близьких загиблих, показуючи їм, що їхні втрати не забуті і мають значення для кожного, хто спупає по українській землі. Вона сприяє вихованню патріотизму та громадянської свідомості серед молодого покоління, якому доведеться після Перемоги відбудовувати вільну, незалежну Україну.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (18.02.2024)
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0