«Аукціон педагогічної креативності в початкових класах НУШ»

Навчання, що надихає

За основою кожної успішної освітньої системи

лежить не тільки знання, але й невичерпний

потенціал креативності та інновацій.

Наша мета – збагачувати цей потенціал

через обмін ідеями та спільну творчість

на користь майбутнього кожного учня.

Діяльнісний ярмарок ідей «Аукціон педагогічної креативності в початкових класах НУШ» був захоплюючим та плідним заходом, який відбувся 15 березня 2024 року у Молодійському ліцеї. Цей захід був спрямований на сприяння обміну ідеями та педагогічними практиками серед вчителів початкових класів Нової української школи закладу освіти.
    Організаторами аукціону були заступники директора з НВР Олена КРУЛІКОВСЬКА та Олена ІФТОДІЙ, які зібрали разом не лише усіх вчителів початкових класів, але і асистентів учителів, практичного психолога та соціального педагога ліцею. Учасники заходу прийняли участь у майстер-класах та представляли власні ідеї та методики, які вони успішно використовують у своїй практиці.

У ході заходу відбулися:
Презентації ідей: Учасники мали можливість представити свої оригінальні підходи до викладання усіх предметів початкової школи та розвитку ключових навичок учнів.
Майстер-класи та демонстрації: Олена КРУЛІКОВСЬКА та Олена ІФТОДІЙ провели майстер-класи з діяльнісного підходу до організації роботи на уроці, залучаючи усіх учасників переглянути їх у дії.
Обговорення та обмін досвідом: Усі присутні вільно обговорювали свої ідеї та виклики, з якими вони стикаються в процесі викладання, обмінювалися корисними порадами.
Аукціон ідей: Найцікавіші та перспективніші ідеї були відібрані для подальшого використання в навчальному процесі. Також учасники мали можливість «придбати» ідею для її реалізації на власних уроках.
Нагородження та визнання: Найкращі та найінноваційніші ідеї були нагороджені оплесками та схвальними відгуками колег, що підкреслило важливість та цінність педагогічної креативності.
   «Діяльнісний ярмарок ідей» став важливим майданчиком для професійного розвитку педагогічної спільноти та підтримки творчості серед вчителів ліцею, успішною ініціативою, спрямованою на підвищення якості навчання в початкових класах Нової української школи.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (15.03.2024)
Переглядів: 70 | Рейтинг: 3.9/7