«Бабин Яр: історія, пам′ять»

З роками все більше віддаляється від нас Друга світова війна. Вона була страшною і жорстокою. Кожна її сторінка написана кров’ю...Одним із жахіть цієї війни був Голокост. Євреїв убивали всюди:у власних будинках,на берегах річок,у лісах... Не вдалося уникнути цієї жахливої участі і нашим односельчанам євреям.                                                                      Про факти того часу п’ятикласники дізналися із лекції,прочитаної  вчителем історії  Глевко В.М. та із перегляду відеоматеріалів із свідченнями односельчан-очевидців Голокосту. А разом із класними керівниками Громик І.М  та Куцак О.А. відвідали одне із п’яти захоронень євреїв на території  Молодії, де запалили свічки пам’яті  і поклали квіти.

Також вчителем історії була оформлена виставка фото світлин пошуково-дослідницької роботи «Голокост села Молодія». У бібліотеці учні мають можливість  ознайомитися з творами, які представлені на тематичній виставці.

У 8-Б класі (класний керівник  Ганзій А. Д.) проведено годину спілкування « Голокост на Буковині…Цього забувати не можна…» .

У 8-А класі (класний керівник Топольницька В.Г.) проведено усний журнал «Бабин Яр: історія, пам’ять».

Учні 6-Б класу з сумом слухали і переглядали спогади очевидців. Історія – це людська пам’ять, вона нічого не забуває, ні доброго, ні поганого, все в неї на обліку, все передається з покоління у покоління.

Наш святий обов’язок - не забувати цієї жахливої трагедії,щоб не допустити ніколи і ніде такого лиха!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.10.2016)
Переглядів: 555 | Рейтинг: 5.0/1