Байт 2018

19 жовтня 2018 р. відбувся районний етап обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, у якому прийняла участь команда Молодійської школи.

Учасники у кожній номінації готували домашнє завдання:

- створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal, середовища програмування - Scratch - "Політ двох повітряних куль (траєкторія польоту на власний розсуд)";

- графічний редактор (Paint) – один соціальний плакат на тему: "Брати наші менші";

- навчально-демонстраційні програми (Power Point) творчий проект на тему "Мої захоплення, хобі!"

Команду нашої школи представляли: Мунтян Станіслав (учень 7-А класу) в номінації «Програмування - Scratch»,  Куцак Карина (учениця 7-А класу) в номінації «Навчально-демонстраційні програми - PowerPoint», та Іфтодій Анастасія (учениця 8-Б класу) в номінації «Графічний редактор - Paint».

Конкурс проводився за двома формами: захист домашнього завдання та виконання конкурсного завдання.

У формі домашнього завдання учасники представии:

Іфтодій Анастасія – соціальний  плакат на тему: "Брати наші менші"

Мунтян Станіслав – середовище програмування Scratch,

міні-ігри на тему "Політ двох повітряних куль"

Куцак Карина презентація на тему "Мої захоплення, хобі!"

Всі учасники нашої команди вправно справились із виконанням конкурсного завдання та стали призерами:

Іфтодій Анастасія - ІІ місце

Мунтян Станіслав - ІІІ місце

Куцак Карина - ІІІ місце

Щиро вітаємо переможців!

Бажаємо й надалі вам творчої наснаги та нових звершень!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (27.10.2018)
Переглядів: 626 | Рейтинг: 5.0/1