«Батьки — це дорослі діти, і вони теж люблять гратися»

19 березня, класний керівник 2 – А класу Кукульняк Оксана Михайлівна провела з батьками  тренінг на тему «Конфлікт і спілкування»

Балакучість — це профзахворювання вчителя. І якщо з учнями ми ще як-небудь себе стримуємо, то вже на батьківських зборах, «дорвавшись» до батьків, починаємо говорити, говорити… А ось як розговорити батьків? Може, застосуємо до них навчальні прийоми? Почнемо з розминки? Дійсно, це дуже важливо, аби батьки одне в одного (а не лише в учителя) питали поради, щоб спочатку складалася особлива батьківська кооперація, спільність. Це потрібно і їм самим: батьки розуміють одне одного зовсім інакше, ніж ми, вчителі, їх. Потрібно і вчителю: у нього з’являється можливість дізнатись, що батькам насправді потрібно і важливо від нас почути. А то ми, вчителі, починаємо батьківські збори зі своїх безцінних спостережень, оцінювань. А батькам, можливо, потрібно зовсім інше. Що? Як це з’ясувати? Адже відверто говорити вони побоюються… Як же спровокувати батьків на спілкування одне з одним? Отже, розпочнемо.

Підготовка до проведення батьківських зборів

Запрошення для батьків

Створення сприятливої атмосфери

Вправа « Доріжка знайомства »