Батьківщина кожної людини починається з рідного краю!

Батьківщина кожної людини починається з рідного міста чи села і об’єднує зовсім різних людей, які є патріотами своєї держави. Учні та випускники нашої школи демонструють свою громадянську позицію не тільки матеріально підтримуючи Українську армію на Сході, але й надаючи їй моральну підтримку. На святкування Першого дзвоника для молодших школярів та гостей свята Першого дзвоника учениці 9 –А класу разом із класним керівником виготовили емблеми із синьо – жовтих стрічок Танцюристи – гуртківці разом із молодими активістами села закупили фарбу та пофарбували міст в селі Молодія.

Зараз, коли Україна переживає тяжкі часи і наші вороги хочуть її роз'єднати, кожен намагається допомогти, внести свій вклад у майбутнє. За духом всі ми патріоти України, прагнемо аби вона була цілісною державою, і щоб у ній панував мир! Ми серцем і душею з тими, хто й в ці дні боронить нашу свободу на Сході України, шануємо та пам’ятаємо наших героїв, які боролися та борються проти несправедливості, стояли на смерть за незалежність та єдність нашої держави. Ми – патріоти своєї держави – України. Це доводимо своїми справами.

Слава Україні! Героям слава!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.09.2014)
Переглядів: 648 | Рейтинг: 5.0/2