Благодійна акція “Монетки дітям”

Всеукраїнська благодійна акція “Монетки дітям”: монети по 25 копійок для допомоги хворим на рак
 Наша школа долучилася до Всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям», яка проходила з 1 по 30 вересня. Організатором даної акції є Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки», який вже 10 років допомагає онкохворим дітям в Україні, проводять акцію «Монетки дітям». Мета – зібрати монети номіналом у 25 копійок та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.
     До акції "Монетки дітям" долучилися вчителі та учні школи. Гроші збирали учні 7-А класу на чолі з соціальним педагогом Куцак Т.Л.
Спочатку учням та педагогам оголосили, що буде проводитися така акція, потім учні 7-А класу ходили по класам і збирали монети. Зібрані кошти здали в ощадбанк та перерахували онкохворим дітям.
    Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу рік тому. Ними неможливо розрахуватись, їх можна лише обміняти в банку. Багатьом з нас незручно йти в банк, щоб здати жменю монет, сума яких – кілька гривень. Тому ці копійки й досі лежать у скарбничках без діла. Але кожна така забута копійка – це крок до одужання для онкохворих дітей. Кожен благодійний внесок важливий, адже разом з сотнями інших він перетворюється на потужну допомогу для дітей, які борються з раком.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (04.10.2021)
Переглядів: 267 | Рейтинг: 0.0/0