Благодійний ярмарок

Благодійний ярмарок Школярі Молодійської ЗОШ І – ІІІ ступенів, як і всі учні Буковини, аби зробити свій внесок й допомогти українським військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, влаштували благодійний ярмарок. Кожен клас представляв свій стіл з різноманітними стравами. Учні продавали свої кулінарні «шедеври». Дітки намагались виготовити страви власноруч , але не обійшлось і без допомоги батьків. Відвідувачі ярмарку отримали насолоду не тільки від смакування стравами, але й від позитивної атмосфери , яка панувала на той час. Акція «Школярі – захисникам України» триває. В її ході учні, батьки, вчителі організовують благодійні ярмарки, інші заходи, спрямовані на збір коштів для підтримки української армії. Дані заходи ставлять за мету формування в учнів національної свідомості, виховують дух патріотизму у майбутніх будівників Української держави.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (15.09.2014)
Переглядів: 1721 | Рейтинг: 5.0/2