Борис Олійник – легендарний український поет

Автор понад 40 книг, віршів, есе, статей. Лауреат премії імені М.Островського (1963 р.), Державної премії СРСР (1975 р.), Державної премії України імені Т.Г.Шевченка (1983 р.), міжнародних премій імені Сковороди (1994 р.), “Дружба” (1997 р.), усеюгославської премії “Рицарське перо” (1998 р.), міжнародної премії імені Давида Гурамішвілі (1999 р.), міжнародної премії імені Шолохова (2001 р.), премії імені В.І.Вернадського Фонду “Україна – ХХ століття”. Кавалер орденів князя Ярослава Мудрого V (1995 р.) та IV (1999 р.) ступенів, ордену Миколи Чудотворця (2002 р.), ордену Нестора-Літописця І ступеня (2006 р.). Герой України (2005р.). Цим усе сказано.

22 жовтня Україна відзначає ювілейну дату Бориса Олійника.

У Молодійській ЗОШ теж не залишилися байдужими до цієї події. Були проведені заходи, що ознайомили учнів із багатим,своєрідним арсеналом Олійникової поетики.

Лунали пісні митця, що володіє художнім мисленням і гнучким словом.

Цікавим було засідання гуртка «Мистецтво живого слова», де гуртківці читали свої вітання та побажання ювіляру.

Також змістовним був літературний калейдоскоп, який продемонстрував увесь творчий шлях митця.

Тонкий лірик зі щирою українською душею і багатогранним талантом вписав світлу сторінку в культурний літопис нашого народу.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (22.10.2015)
Переглядів: 498 | Рейтинг: 5.0/1