Буковинське віче

3 листопада 1918 року в місті Чернівці відбулося Буковинське віче. Його результатом стало проголошення возз′єднання Північної Буковини із Західно-Українською Народною Республікою та подальша Злука з «Великою Україною».

Цієї осені відзначається 100 років з дня цієї визначної та доленосної події в історії України. Враховуючи значний внесок Буковинського віча в розвиток українського державотворення, постала необхідність урочисто відзначити 100-річчя з дня його проведення. Так, у Молодійській школі були проведені такі заходи: уроки, «круглі столи», організовано книжкову виставку «Всенародне віче Буковини».

З великою цікавістю учні 6-Б класу слухали  розповіді про цю історичну подію, розглядали книжки, з якими їх ознайомила бібліотекар школи Олена Лазарівна Іфтодій. Школярі дізналися багато нового про історію рідного краю. І ще більше наповнилися їх серця любов′ю до Буковини.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (25.10.2018)
Переглядів: 560 | Рейтинг: 5.0/1