Наша школа
Вхід

Сайт працює
Міні-чат
ПОШУК
Головна » Статті » Новини нашої школи

«Часточка добра»

«Часточка добра»

Кожному з нас хочеться, щоб ніхто  не знав жахіть війни. Щоб оточували нас лише доброзичливі люди. Сьогодні,  нажаль, українці бачать  зло та  насилля,  та діти щиро вірять, що все мине і в Україні запанує мир та спокій.  Учні вірять, що добро завжди перемагає.

  Діти в зоні проведення антитерористичних дій    відчули  біль війни.. Учнівське самоврядування  Молодійської  школи не байдуже до долі своїх однолітків   Донеччини та Луганщини. В ході обласної  акції «Миколай тебе любить!»  шкільний парламент прийняв рішення провести  внутрішньо - шкільні  акції: «Державна символіка», де п’ятикласники та шестикласники  розписували символи на обличчі;  «Лікарський трав’яний чай », який заварювали семикласники, зігрів  багатьох учнів та вчителів школи.  Для проведення та організації таких акцій  не потрібно витрачати   великих зусиль та коштів, але вони дають можливість зібрати чимало грошей,  на які було закуплено новорічні подарунки для друзів зі сходу країни. 

Дорогі дорослі, любі діти, кожен з нас міг би зробити так багато добрих справ! Не соромтеся власної доброти: у ній ваша сила, що долає зло, лінощі, байдужість  душі.

Ми хочемо миру. Життя одне – цінуймо його!

 

                                                                                  Педагог – організатор  С.С.Скаловська

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (10.12.2014)
Переглядів: 336 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar