«Чисті роси»

07 березня 2024 року на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся ІІ  етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»  у номінації «Літературна творчість», присвячений 210-ій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

"Борімося - Поборемо!

Нам Бог помагає!"

Саме під таким життєствердним гаслом проводився  Фестиваль.

У Фестивалі взяли участь 50 читців від 6 до 18 років - це учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти області з 26 територіальних громад.

Усі учасники нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Чернівецької ОВА. Чагорську ТГ представили учениці Молодійського ліцею Гудима Анастасія (10-Б клас), що нагороджена дипломом учасника фестивалю та Гудема Софія (10-А) яка посіла ІІІ місце.

Вітаємо їх!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (07.03.2024)
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0