Чорнобиль- чорний біль України

Чорнобиль - чорна біль у Неньки-України,

Із страхом й сумом пам`ятає світ і нині...

Вибух на Чорнобильській АЕС відбувся 26 квітня 1986 року – світ став свідком однієї з найжахливіших катастроф в історії людства. Цьогоріч минає 32 роки від дня страшної трагедії.
      Учні  Молодійської ЗОШ І-ІІІ ст. вшанували пам’ять загиблих на Чорно-бильській АЕС. Учні 9 – Б класу (класний керівник Ганзій А.Д.) підготували розповіді про події страшної трагедії. З великим болем в очах, зворушливо учні 6 – А (класний керівник Куцак О.А.) та 6 –Б класів (класний керівник Громик І. М.) розіграли інсценізацію  вірша В. Бурім «Чорнобиль-трава». Діти  мали можливість послухати кілька пісень про Чорнобиль, зокрема пісню Наталії Май, переглянути фільм.

Під час круглого столу панували тиша, смуток і печаль, адже побачене й почуте вражало... Учні наприкінці заходу запалили свічу Пам’яті, помолилися за Неньку-Україну і проспівали пісню «Гілля калини похилилося» з репертуару   «Океану Ельзи».

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (27.04.2018)
Переглядів: 423 | Рейтинг: 5.0/1