Чорнобильська катастрофа

На долю українського народу випало жорстоке випробування – Чорнобильський вибух, від якого здригнулася вся планета. Чорнобильська катастрофа  стала спільною трагедією всього нашого народу та світової спільноти.
    14 грудня ми вшанували відважних ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС . Схиляємо голови перед світлим образом тих, хто, не коливаючись, вступив в атомне пекло заради нашого життя.
    Ми вклоняємося героїзму, хоробрості та відданості службовому обов’язку, які проявили учасники ліквідації аварії, що врятували світ від смертельних променів радіації. Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи  людей,  жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.
    Ваш людський подвиг неоціненний, ваш мужній вчинок ніколи не буде забутий.
Шановні ліквідатори, від щирого серця бажаємо вам здоров’я, щастя, миру, добра і злагоди вашим родинам.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (14.12.2020)
Переглядів: 339 | Рейтинг: 5.0/1