День боротьби зі снідом

Заходи, присвячені відзначенню Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом зазвичай є піком усіх подій, що спрямовані на профілактику розповсюдження ВІЛ/СНІД та хвороб, що передаються статевим шляхом.

Щороку, на початку грудня, в нашій школі активно пропагується здоровий спосіб життя.

У закладі впроваджено проект «Вбережи себе від ВІЛ» в тісній співпраці з психологічною службою. І ось перші здобутки: старшокласники не тільки стали компетентними стосовно цього питання, а й провели лінійку, присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Учні 9 -А класу  та гуртківці «Вишиванки» разом з класним керівником Радовою О.І. виготовили для всієї школи «червоні стрічки» - символ  боротьби зі СНІДом. Також випустили стінгазету «Надія є!». Учням школи було запропоновано створити колективний плакат «Серце друга», де кожен мав змогу висловити підтримку людям, які живуть з ВІЛ – інфекцією.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (03.12.2014)
Переглядів: 650 | Рейтинг: 5.0/1