ДЕНЬ ДУБЛЕРА

Мабуть, кожна дитина в школі мріяла відчути себе  в ролі вчителя, тому у нашому ліцеї пройшов день учнівського самоврядування. Цього дня все відбувалося по-справжньому : учні-дублери вели уроки, контролювали дотримання порядку в навчальному закладі, перевіряли щоденники , передавали чергування. Кожен мав можливість оцінити особливості вчительської професії,її складність та важливість. Водночас відчути задоволення від роботи з дітьми. Учні-вчителі відповідально поставилися до своєї роботи та цікаво й креативно  провели уроки. Підсумки Дня самоврядування були підведені на спільному засіданні педагогічної ради. І хоча вчителі – дублери трохи втомилися - день пролетів швидко, цікаво.

Дорогі вчителі, ваша робота – це життєва місія та справжнє покликання. Саме ви присвячуєте освітньому процесу усе життя, передаєте учням не лише свої знання, досвід, майстерність, а й навчаєте любові та людяності.

Дякуємо вам за душевне тепло, любов, мудрість, чесність і велике терпіння. Нехай вашу працю цінують, а ваші старання і сподівання завжди себе виправдовують.

Бажаємо вам міцного здоров'я, натхнення та великих творчих успіхів!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (29.09.2023)
Переглядів: 85 | Рейтинг: 3.8/4