День Миру

Міжнародний День миру відзначили 21 вересня в Молодійській ЗОШ І ІІІ ступенів .

Міжнародний день миру був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році. Започаткування Дня миру свідчить про те, що ООН спрямовує свої зусилля на підтримку миру в усьому світі та закликає всіх людей на планеті згуртуватися на шляху досягнення цієї мети. Україна підтримала рішення Генеральної Асамблеї ООН і Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 проголосила 21 вересня Національним Днем миру.

Зараз це свято як ніколи актуальне для нашої країни. Вже понад півтора року увага українців різного віку прикута до жахливих подій, що відбуваються на Сході нашої країни. Цей  День надає унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй. До цього свята долучається і наша школа . Символом Дня миру в нашій школі було обрано голуб, яких виготовили гуртківці «Вишиванки».  У школі організували тематичні виставки «Ми за мир» , провели інформаційне повідомлення , бесіди, години спілкування на тему «Мир на планеті – щастя всім дітям». На честь Дня миру діти «випустили»  в Україну  «голубів миру», яких виготовили власними руками.

Дуже хочеться, щоб в Україні знов запанував Мир!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (25.09.2015)
Переглядів: 661 | Рейтинг: 5.0/1