День Пам'яті Героїв Небесної Сотні

Очільник Чагорськоі ТГ  Георгій Коблюк та начальник відділу освіти  Гарафіна Мінтенко  вшанували памʼять загиблих воінів під час повномасштабного вторгнення та Героів  небесноі Сотні покладанням квітів на Алеі меморіалу памʼяті воінам  "Захисникам Украіни", які поклали  своє життя  за свободу , незалежність та цілісність Украіни.

Герої Небесної Сотні були тими, хто стояв попереду під час боротьби за свободу, справедливість та демократію. Це не лише імена та обличчя, це справжні символи мужності та жертовності. Їхня сміливість та самовідданість живе в наших серцях та мотивує продовжувати боротьбу з окупантом за краще майбутнє України.

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі...

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (20.02.2024)
Переглядів: 91 | Рейтинг: 4.0/3