День працівників ракетно-космічної галузі України.

Сьогодні, 12 квітня, День працівників ракетно-космічної галузі України.
    Свято відзначається за рішенням Міжнародної авіаційної федерації. Цього ж дня світова громадськість відзначає і Міжнародний день польоту людини в космос. Це особливий день — день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні трудиться в космічній галузі.
      З метою увічнення пам'яті першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка, учні Молодійського ліцею відвідали Чцют Ім. Л.К. Каденюка .
     Здобувачі освіти мали змогу познайомитися з життям та діяльністю першого космонавта незалежної України. Побачили макети  ракет, супутників, дізналися, як живуть космонавти на орбітальних станціях, як запускають космічні кораблі.
     Цікаво і захопливо було бачити, як фантастичний світ, завдяки людині ,стає реальністю!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (12.04.2024)
Переглядів: 26 | Рейтинг: 5.0/1