ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Весь  Всесвіт  у мові розмістився ,

Весь світ  чарівний  у ній звучить!

У слові сонцем засвітився .

Щоб у чудових звуках жить.

21 лютого - День рідної мови. За тим, як людина ставиться до рідні мови, до мови народу, серед якого вона живе, можна визначити не лише ії духовний, моральний рівень, а й інтелектуальний потенціал. Панас Мирний казав: «Мова – така ж жива істота, як і народ, що її  витворив». Кожна мова – це здобуток культури всього людства. Народи, які  не оберігають рідну мову,  неминуче гинуть …

У нашій школі досить цікаво пройшов  день , який присвячений рідній мові. Розпочався день  з диктанту у старших класах "Україна в нас одна". Змістовною  була книжкова виставка  "Мова -  душа народу". 5-6-ті класи весело провели конкурс "Казкар", а також вготовили стіннівки та малюнки про рідну мову. 9-ті  класи провели гру ,,Хто більше". Під час гри учні зачитували прислів'я, загадки, приказки про рідну  мову. Незвичним був конкурс української пісні "Знаймо наш рід" , де змагалися старшокласники з учнями  7-х класів. Також був проведений флешмоб, де учні мали змогу ознайомитись із крилатими виразами про мову.

Завершився день презентацією про українську мову. Діти були повні вражень, горді за свою державу та свій народ.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (21.02.2019)
Переглядів: 535 | Рейтинг: 5.0/2