ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ У ШКОЛІ: одинадцятикласники у ролі вчителів

По старій традиції напередодні 8 березня в Молодійській школі день самоврядування. 4 березня  у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої школи, які проводили уроки у 2-11-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним.

А як же без вітання вчителям? Урочиста атмосфера, ошатно прибрана зала. Весняні квіти… Вчителі відчули себе  учнями у цікавій грі «Ерудит», переглянули документальний фільм «Школа – це завжди цікаво», де кожен вчитель зміг побачити себе.  «Чарівний капелюх» допоміг старшокласникам дізнатися про мрії вчителів. Це ж класно!!!

P. S. Враження одинадцятикласників від дня самоврядування: «Бути вчителем не так вже й легко, як багато хто думає, але дуже приємно. Особливо коли ти отримуєш віддачу від своїх учнів. Тож дякуєм Вам, вчителі!»

Вітаємо зі святом весни усю прекрасну половину людства.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (10.03.2016)
Переглядів: 600 | Рейтинг: 3.7/3