День Соборності України 2024

22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України. Ця дата стала символом єднання українського народу в боротьбі за свою незалежність та суверенітет.

У Молодійському ліцеї були проведені різноманітні заходи з нагоди цього свята. Учні вивчали історію проголошення Української Народної Республіки та важливість Акту Об'єднання українських земель. Вони досліджували внесок героїв минулого в боротьбі за об'єднання та незалежність України.

Школярі пригадували події тих днів через виставки, презентації та тематичні уроки. Вони обговорювали значення цього свята для кожного українця та важливість єдності для майбутнього нації.

День Соборності України нагадує нам про важливість єдності та спільної боротьби за наше спільне майбутнє. Це свято об'єднує нас у прагненні до єдності, сили та процвітання українського народу.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (22.01.2024)
Переглядів: 19 | Рейтинг: 0.0/0