День Святого Миколая.

19 грудня 2017 року першокласники Молодійської ЗОШ І – ІІІ ст. Глибоцького району відзначили День Святого Миколая.

Слід зазначити, що учні готували не тільки виступи, але і долучилися до оформлення святкової зали. Адже всі новорічні прикраси діти робили власноруч на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва.

Під час своїх виступів першокласники мали змогу показати свої акторські здібності та таланти. Учні із задоволенням декламували вірші, танцювали, співали тематичні пісні. Окрім того, із цікавістю переглянули пізнавальний мультфільм про постать Святого Миколая та історію виникнення свята.

На святі панував гарний настрій. Наприкінці ведучі закликали всіх присутніх творити більше добра та побажали  мирного неба над головами  та любові у серцях. Традиційно, не обійшлося і без подарунків.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (29.12.2017)
Переглядів: 424 | Рейтинг: 0.0/0