ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА-СВЯТО ПОЛУМ'ЯНИХ ПОЧУТТІВ

Прийми, любов, моє вітання,

Коли весна ось-ось прийде.

І квітне на землі кохання

У ніжний Валентинів день.

День Святого Валентина символізує одне з найвищих почуттів - кохання.

У нашій школі це свято стало традиційним. В цей день повсюди панує атмосфера свята і любові.

День закоханих розпочався із яскравих оголошень і запрошення на шоу-програму, яку організували члени шкільного Парламенту.

Листоноші кохання рознесли пошту по класах і визначили Валентина і Валентинку кожного класу,

а потім і школи - це учень 9-Б класу – Ропчан Леонід та учениця 6-Б класу - Пепеля Крістіна. Їх вітали гучними оплесками на святковій лінійці.

Комісія «Культури та виховання» організувала перегляд фільму «Титанік».

Визначили найкращу стіннівку, ось вона, газета, яка зібрала найбільше сердечок

Кожен екіпаж Країни Барвінкової підготував вітання, які презентували на розважальній шоу-програмі «Панно кохання», а загони «Веселки» провели з присутніми веселі та цікаві конкурси.

І завершився Валентинів день яскравим видовищем – запуском палаючих сердець у небо.

І це чудово – прищеплювати школярам радість світлого почуття кохання.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (17.02.2014)
Переглядів: 654 | Рейтинг: 5.0/2