День толерантності

Сучасна культурна людина – це не тільки освічена людина, але людина, що володіє почуттям самоповаги, яку шанують оточуючі.

Упродовж 19 років у листопаді світ святкує Міжнародний день толерантності. Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться різноманітні акції та заходи.

У рамках відзначення цієї  дати та з метою формування в учнів загальноприйнятих моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учнями нашої школи було проведено ряд заходів: десятикласники організували акцію «Долоньки», де учні школи могли сказати слова вдячності вчителям, друзям, однокласникам. Була проведена радіолінійка, на якій ознайомили учнів з Декларацією принципів толерантності, з різноманітними акціями спрямованими проти екстремізму.

Учнями школи були представлені крилаті вислови про толерантність у вигляді візуального калейдоскопу. Діти писали свої ідеї та побажання на паркані відвертості. Учнями десятого класу була проведена акція «Візьмемося за руки», де учасники відгадували загадки і отримували призи. Під легку спокійну музику діти дарували один одному теплі усмішки і гарний настрій.

Соціальний  педагог Куцак  Т.Л. з учнями 5-А класу провела заняття  «Толерантність врятує світ», де учні сформували дерево толерантності, ознайомилися з висловами відомих людей. Діти ознайомилися з тим, що означає термін «толерантність» у різних країнах. Закінчилося дійство тим, що кожен для себе визначив свій рівень толерантності.

Учні нашої школи зрозуміли, що треба сприймати людей такими, якими вони є і цінувати в них особистість.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (16.11.2019)
Переглядів: 465 | Рейтинг: 0.0/0