День української мови та писемності

З нагоди відзначення Дня української писемності та мови, з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури, учні та педагоги ліцею долучилися до написання РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ-2023
   Українська мова - це не просто засіб спілкування, це символ нашої національної ідентичності, культури та історії. Вона відображає те, хто ми є і де ми знаходимося у світі. Тож давайте не тільки говорити та писати українською мовою, а й розуміти її велич, глибину і різноманіття.
   Шануйте і любіть нашу мову, вживайте її в повсякденному житті, розвивайте та популяризуйте її.

Нехай українська мова завжди буде живою, вільною та квітучою! Бажаємо миру та Перемоги Україні!

До Дня української мови та писемності в Молодійському ліцеї відбулися захоплюючі тематичні уроки. Учні та вчителі об'єдналися, щоб вшанувати нашу мову та літературну спадщину. Під час цих заходів учні долучилися до захоплюючих дискусій, конкурсів та читань, поглиблюючи своє розуміння та любов до рідної мови. Такі події не лише відзначають важливий день в історії України, але й сприяють підтримці та поширенню української мови та культури серед молодого покоління.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (27.10.2023)
Переглядів: 53 | Рейтинг: 0.0/0