День вишиванки

21 травня 2015 року відбулася Всеукраїнська акція «День вишиванки» започаткованої студентами 9 років тому у Чернівцях, на історичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та відзначається третього четверга травня.
День вишиванки – стає Всеукраїнським святом, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції і об'єднати українців навколо спільного символу-вишиванки. Сорочка втілює в собі одну з основних функцій – бути оберегом, а вишиванка – це не тільки символ краси, молодості, наслідування, а й наш генетичний код. Нині свято набуває особливого змісту, адже демонструє, що українці – незламні духом, на своїй Богом даній землі, готові захищати свою країну, культуру та історію. Тому на заклик  – одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи навчання Молодійська школа відгукнулася охоче. Члени гуртка «Вишиванка» демонстрували свої вишиті вироби.  Школярі співали українські народні пісні, дефілювали у вишиванках та створили коло єднання. В обласних акціях «Над світом українським вишиванка цвітне» та «Подаруй захиснику вишиванку» були відзначені керівник гуртка «Вишиванка» Радова О.І. та її  вихованці Кішпан Анастасія та Факас Ірина.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (22.05.2015)
Переглядів: 1361 | Рейтинг: 5.0/1