День вишиванки у Молодійському ліцеї

У Молодійському ліцеї цей день був особливим і запам'ятовуваним. З ранку учні та викладачі з'явилися у вишиванках - символі національної гордості. Усі коридори та класні кімнати ожили від яскравих кольорів та витончених візерунків.

Розпочалася ця святкова подія із спільного зібрання, де директор привітав всіх присутніх та наголосив на важливості збереження традицій та культурних цінностей. Потім настав час для різноманітних заходів.

Учні взяли участь у майстер-класах з вишивання, де вони мали можливість виразити свою творчість та створити унікальні вишиванки. Кожен старанно підбирав кольори та орнаменти, створюючи неповторний дизайн.

Також пройшли різні конкурси та вікторини, пов'язані з українською культурою та традиціями. Учасники змагалися в розпізнаванні вишивок, знаннях про регіональні вишивки та історії вишиванки. Цікаві завдання сприяли поглибленню знань та підвищенню інтересу до народної спадщини.

Цей день був особливим для Молодійського ліцею, де кожен міг показати свою любов до народних традицій та виразити свою національну ідентичність через вишиванку.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям за те, що сьогодні в більшості українських міст ми можемо одягнути вишиванки і не відчувати загрози власному життю. А поки тримаймо культурний фронт та оберігаймо нашу культурну спадщину!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (18.05.2023)
Переглядів: 126 | Рейтинг: 5.0/4