День Захисника України

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Захисника Вітчизни.  Учні, вчителі, батьки нашої школи неодноразово підтримували учасників АТО, надсилаючи їм малюнки, смачні гостинці, одяг, предмети особистої гігієни, теплі речі, щиро сподіваючись, що це все зможе їм хоч трішки допомогти.

Традиційно, ці дні учні привітали односельчан воїнів АТО. Квіти, солодощі і, найголовніше, щирі та теплі слова шани та вдячності отримали борці за волю України від школярів. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

Дорогі чоловіки, вітаємо вас з Днем Захисника! Бажаємо вам ніколи не бачити війни і горя. Нехай ваш життєвий шлях буде спокійний, упевнений і процвітаючий, а поруч завжди йдуть рідні та близькі люди.

З Днем Захисника! Бажаю бути здоровим, впевненим в собі і успішним. Залишайся таким же сильним і розумним. Нехай в житті у тебе буде спокій і мир, а на роботі - стабільність.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (14.10.2019)
Переглядів: 407 | Рейтинг: 0.0/0