День Знань

День Знань – справжнє всенародне свято мудрості. Доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи.

Розпочинається новий навчальний рік – дорога до знань, до нових звернень.

Для великої, дружньої родини Молодійської ЗОШ І – ІІІ ст. – це свято особливе. Адже ми відзначаємо  три важливі події:

• День Знань;
  • Величне свято нашої держави – 30-річчя Незалежності України;
  • Перший ювілей – 10 років, як відчинилися двері нашої сучасної, омріяної, довгоочікуваної школи.

Учні та педагоги нашої школи плекають рідну Батьківщину та її мову, бо розуміють, що ніхто не збудує держави, коли самі не збудують. Як казав Сухомлинський: « Без будь кого з нас Батьківщина може обійтися, але будь-хто  з нас без Батьківщини – ніхто!».

1 вересня – хвилюючий день. Вогники щастя ясніють в очах школярів. Нехай цей навчальний рік принесе велику удачу, дарує веселий настрій і золоті медалі перемог.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.09.2021)
Переглядів: 315 | Рейтинг: 5.0/1