День знань

У Молодійському ліцеї знову настав час для святкування Дня знань. Свято першого дзвоника завжди особливе, і цього року воно було надзвичайно вражаючим. Всі учні і вчителі з нетерпінням чекали цього дня, і він не розчарував очікувань.

Урочистий початок Дня знань розпочався з лінійки, на якій директор школи привітав усіх присутніх. Його слова були сповнені надією та вірою в майбутнє наших учнів. Він закликав їх завжди прагнути до знань і розвитку.

Однією з особливих традицій цього свята є зустріч першокласників. Старшокласники, учні 11-го класу, з великим задоволенням взяли на себе відповідальну роль провідників для майбутніх школярів. Вони відчували себе старшими братами і сестрами, які готові підтримати та допомогти новачкам адаптуватися до шкільного життя.

Серед веселощів цього дня були пісні та танці. Музичні номери, підготовлені учнями, розчулили всіх гостей свята. Ритмічні мелодії та талановиті виступи залишили незабутні враження і надихнули всіх на плідну працю над собою у новому навчальному році.

Після веселощів та емоційного заряду діти вирушили на свої перші уроки. Це був початок нового розділу їхнього життя, наповненого вивченням, дружбою та розвитком. День знань у Молодійському ліцеї став важливим подією, яка об'єднала всю шкільну спільноту та надихнула на досягнення нових вершин.

Після урочистостей в школі, учні разом з вчителями вирушили на місцеве кладовище, де розташовані могили справжніх героїв - Мельника Романа, Факаса Мирослава та Пепелі Андрія. Ці незабутні особистості віддали свої життя в боротьбі за свободу свого народу.

На цих могилах учні поклали квіти та запалили свічки, вшанувавши пам'ять цих великих патріотів. Цей момент став нагадуванням про важливість історії своєї країни та цінність свободи, за яку наші герої сьогодні борються . Учні висловили глибоку повагу та вдячність перед цими героями!

Пам'ять про  героїв, які віддали свої життя на алтар свободи, завжди буде жити в серцях молоді, нагадуючи нам про важливість оберігати та боротися за наше право на життя в мирі та незалежності.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.09.2023)
Переглядів: 77 | Рейтинг: 0.0/0