День знань у Молодійській школі.

Рясніють квіти, сяють посмішки і друзів навкруги багато. 1вересня-це ніжна, лагідна, турботлива пісня дитячих та батьківських сердець. Сьогодні відбулося свято з нагоди Дня знань. Відкриття – виконання Державного Гімну України – нагадало всім присутнім, що саме з національного самоусвідомлення починається рух вперед.

Учнів школи, батьків, вчителів та гостей привітала зі святом, яке об’єднує всі покоління, директор школи Сарафінчан Філіча Вікторівна.

За традицією, ми вшановуємо пам'ять тих, хто відстояв для нас мир на Землі, хто віддав життя за наш мирний спокій у роки Великої Вітчизняної війни, «Небесній сотні» та сьогоднішнім героям, які віддали життя на Сході України, відстоюючи її цілісність.

А учні-першачки створили насправді особливу атмосферу свята, адже для них це не просто свято, а свято величне, неповторне, казкове.

Єдність народу України, всієї родини Молодійської ЗОШ продемонстрували одинадцятикласники, учні та вчителі наявністю елементів державної символіки в одязі та оформленні свята.

Підсумком свята було проведення традиційного першого уроку «Україна-єдина країна». Активно долучилися до акції «Допоможи Українській армії» усі небайдужі односельчани, присутні на святі. Адже кожен пам’ятає, що на Сході України іде велика битва, де наші брати, сини, батьки борються за незалежну Україну!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.09.2014)
Переглядів: 689 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/3
1 х
Гарно і дуже патріотично!!!!