День Знань у Молодійській загальноосвітній школі

1 вересня – приємне та водночас сумне свято. Молодійська ЗОШ впевнено та патріотично відзначила День Знань попри непросту ситуацію, яку переживає зараз наша країна. Свій високий національний дух та відданість Україні вкотре показали учні школи.

У цей день цікавість переповнювала малюків, які вперше переступали шкільний поріг. До Молодійської ЗОШ приєдналося понад 50 маленьких школяриків та школярочок.

А мудрі очі вчителів додавали ще більшої впевненості й наснаги одинадцятикласникам.

За традицією на лінійці учні дев’ятих класів поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.

Директор привітала шкільну родину із початком нового навчального року, слово мали й наші найменші друзі, які палко привітали кожного учня. Зі словами вдячності виступили й одинадцятикласники.

Право дати перший дзвінок у 2015-2016 навчальному році надалося маленьким сонечкам – першокласникам.

На уроці, який проводився у першому класі разом з одинадцятикласниками, прозвучало запитання: «Яке бажання хотіли б загадати малюки у свій перший день в школі?», почувши відповідь від одного з них, присутні були приємно здивовані. Школярик загадав: «Хочу, щоб був мир!».

У кожного народу є  своя історія. Проте, у нас, українців, вона особлива. Почуття патріотизму, любові до свого народу, гідності, доброти та гордості висвітлено у книжковій виставці «Славетні Буковинці. Життя і долі».

Проведені флешмоби «Карта пам’яті», «Ми нація єдина, твої ми діти, Україно», «Україна - незламна!».

Тож тримаймося разом та віримо в свої сили! Слава Україні! Героям Слава!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.09.2015)
Переглядів: 690 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/2