«Діти України мріють про мир»

Любов у нас до Батьківщини

Іде із серця глибини.

Ми –патріоти України,

ЇЇ ми дочки і сини.

Виховання у молодого покоління почуттів патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції нині визнані проблеми загальнодержавного масштабу.

Характерною рисою українського патріотизму має бути його дієвість. Саме вона спроможна перетворювати почуття у конкретні справи і вчинки на користь Батьківщини і держави. Адже патріот- це не той, хто говорить красиві слова про Україну, прикрашає дійсність, а той, хто бачить труднощі, помилки, невирішені проблеми, розуміє соціально-політичну ситуацію в країні і освіті, проте не панікує, не носиться зі своїми егоїстичними претензіями, не збирається тікати туди, де краще, а готовий долати перешкоди, зв’язати свою долю з долею Вітчизни.

Розв’язання цього загальнолюдського завдання потребує від педагогів формування в учнів єдиних моральних пріоритетів, які б  забезпечували стійке почуття патріотизму.

Учні нашої школи розуміють  проблеми,  якими живе зараз наша країна.

Учні 9– А класу  підготували виступ «Діти України мріють про мир». На цьому заході прозвучали вірші юних  українських поетів. Молоді письменники закликають до захисту своєї держави,  переживають за тих солдатів, які стоять з за наше щасливе майбутнє.

Старшокласники схвильовано обговорювали ситуацію в Україні, побажали, щоб війна скоріше закінчилася, і «надсилали» голубів –символів миру, на Схід країни.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (30.01.2015)
Переглядів: 873 | Рейтинг: 5.0/1