Для дітей суспільство без бар’єрів

Звіт про проведення всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії «Для дітей суспільство без бар’єрів»
   Відповідно до листа Міністерства освіти і науки
 від 04.11.2021 р . № 1/19028-21 «Щодо проведення всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії «Для дітей суспільство без бар’єрів», плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні та за ініціативи дружини Президента  України О . Зеленської  в
   Молодійській ЗОШ І -ІІІ ступенів працівниками психологічної служби проведено ряд заходів, які були спрямовані на інформування учасників освітнього процесу щодо зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами.
   Учнями були переглянуті мультфільми: «Тамара», «Мотузки», «Скарлет»,« Діма»,« Квітка- семицвітка ».З метою формування в учнів толерантного ставлення  до дітей з особливими освітніми потребами. Серед учнів школи проведено конкурс малюнків на тему: «Жити разом – змінювати світ», майстер-клас виготовлення листівок «Від серця до серця», а також інформаційні хвилинки «Кожна людина – унікальна, неповторна особистість».
   Особливо цікавими для дітей були: перегляд відео «Можливості – обмежені, здібності - безмежні»  та відео уроку доброти «Дивіться на нас як на рівних».
Тренінгове заняття з учнями старших класів «Усі ми рівні, але різні». Метою було виховувати спостережливість, уважність до інших людей, здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість.
   Тільки через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна створити належні умови для розвитку кожної дитини, а також забезпечити її включення в активне життя навчального закладу, громади та суспільства.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (23.12.2021)
Переглядів: 326 | Рейтинг: 0.0/0