Долоньки дружби

Заняття на тему «Долоньки дружби»

Уміти дружити – це мистецтво.

Ще здавна дітям батьки прищеплювали позитивні якості добра, милосердя, взаємодопомоги, щирості та доброзичливості. Це все можна об’єднати в одне слово «Дружба». Дружба між однолітками, між однокласниками виховує найкращі риси характеру.

На цю тему соціальним педагогом школи Куцак Т.Л. було проведено заняття «Долоньки дружби» у 2-Б класі. На цьому заході учні переглянули мультфільми про дружбу. Малювали долоньки на яких записували риси характеру, якими мають володіти справжні друзі. Потім вирізували свої малюнки і клеїли на загальне полотно, утворюючи казковий килим дружби. Різнокольоровий сад долоньок назавжди залишиться в пам’яті школярів, виховуючи в їхніх серцях чисте, добре почуття дружби.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (26.02.2020)
Переглядів: 384 | Рейтинг: 0.0/0