ДПА З МАТЕМАТИКИ  В ОСНОВНІЙ ШКОЛІ

Сьогодні, 11 червня,  девятикласники складали у письмовій формі один з найскладніших іспитів в основній школі – ДПА з математики.

З  2021-го року Міністерством освіти і науки України заплановано  запровадити обов’язкову ДПА з математики у формі ЗНО. Математика  відіграє особливе значення у когнітивному розвитку дітей, тому її вивчення є  надзвичайно важливим. «Базові навички з математики необхідні кожній людині – вона розвиває логічне та абстрактне мислення. А це навички, які потрібні усім людям, і дедалі більше країн роблять зовнішній іспит з математики обов'язковим для всіх дітей після завершення школи.  Цей  предмет є надзвичайно важливими для людини, яка хоче бути конкурентною в сучасному світі», – відзначила Міністр освіти Лілія Гріневич.

Закликаємо усіх учнів старшої школи із серйозністю сприйняти усі нововведення у системі освіти, наполегливо навчатися, щоб гідно скласти усі іспити по завершенню старшої школи та успішно реалізувати себе у подальшому житті.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (11.06.2019)
Переглядів: 402 | Рейтинг: 0.0/0