Екскурсія до Музею історії

Ми повинні вивчати історію так, щоб із самого дитинство, з самого початку і до самого кінця відчували, що вчимо ми не про когось, а про себе, про своїх батьків, дідів, прадідів, про свій рід. Саме таке відчуття пронизує кожного,  хто хоча б раз відвідав Музей історії с.Старий Вовчинець при Старововчинецькому ліцеї. Уже стало доброю традицією, що п’ятикласники нашої школи на осінніх канікулах відвідують даний музей. Кожен раз – це багато емоцій, незабутні враження. Вражає все. З великою цікавістю слухали п’ятикласники екскурсоводів Ольгу Георгіївну та Івана Лукіча кожній залі.

Особливе враження справила етнографічна експозиція: селянське обійстя початку ХХ століття. Воно складається із селянської хати, обгородженої плетеним із вербового пруття плотом – із перелазом, із квітників, з тими квітами, які вирощували у той час.

Тут уміють берегти пам'ять. Екскурсоводи з великою любов’ю розповідають про засновника музею, колишнього директора школи Топало Івана Касіяновича. Ми закликаємо учнів нашої області слідувати нашій традиції.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (08.11.2019)
Переглядів: 597 | Рейтинг: 0.0/0